Doprava

Nabízíme několik variant, jak si můžete převzít zakoupené zboží. Vyberte si právě tu, která Vám nejvíce vyhovuje. Po obdržení objednávky  se s vámi telefonicky spojíme za účelem odsouhlasení objednávky, dohodnutí  přesného termínu  doručení a zodpovězení případných dotazů.


DOPRAVA ČESKOU POŠTOU

Balík do ruky Česká pošta doručí do 24 hodin po celé ČR od potvrzení odeslání objednávky. V den doručování budete informováni SMS zprávou. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení. Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližší ukládací poště a budete informováni prostřednictvím SMS i papírovou výzvou.

 

Balík na poštu Česká pošta doručí do 24 hodin od potvrzení odeslání vaší objednávky na jednu z 2600 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete při dokončení objednávky. Vyzvednete si ji, kdy se to hodí Vám. Díky SMS nebo e-mailu totiž víte, odkdy na Vás bude čekat. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení. Balíky jsou doručovány v pracovní dny. Tímto způsobem nelze zasílat Bílou techniku a ostatní rozměrné nebo těžké zboží.

Dopravné (0-30 Kg): 119,- Kč  |  Dopravné (30-50 Kg): 349,- Kč

 

Dopravné (0-30 Kg): 99,- Kč

 


KURÝRNÍ PŘEPRAVA

Přepravní společnost PPL doručuje zboží obvykle do 24 hodin po celé ČR. Zboží Vám bude doručeno následující pracovní den po potvrzení odeslání objednávky. Potvrzení Vám přijde na mail ihned, jak budou všechny položky z Vaší objednávky skladem. Zboží je doručováno v pracovní dny 9:00 - 18:00, přesný výběr hodiny dodání však není možný. Pokud přepravcem nebudete zastiženi, dostanete do schránky informaci s dalším pokusem o doručení. V případě dodání na soukromou adresu Vás bude doručující řidič telefonicky nebo prostřednictvím SMS zprávy informovat o času doručení, které bude v rozmezí dvou hodin. Tímto způsobem nelze zasílat Bílou techniku a ostatní rozměrné nebo těžké zboží.

 

Přepravní společnost DHL doručuje zboží v pracovní dny od 8 do 16.00 a zákazníky před svým příjezdem telefonicky kontaktuje. Zboží doručuje pouze jeden řidič, vybavený manipulačním vozíkem, který v případě objemnější nebo těžší zásilky bude potřebovat asistenci s výnosem. Zboží Vám bude dopraveno za první uzamykatelné dveře na dodací adresu. Další případná manipulace je možná vždy pouze po dohodě s řidičem. Tímto způsobem zasíláme Bílou techniku nebo rozměrnější a těžší zásilky.

Dopravné (0-30 kg): 149-199,- Kč

 

Dopravné: 649,- -1499,- Kč (dle velikosti a váhy zásilky)


PŘEVZETÍ ZÁSILKY A REKLAMACE

Protože se podmínky převzetí a reklamace u jednotlivých přepravních společností liší, uvádíme níže stručný přehled základních charakteristik. Pro podrobné informace můžete kontaktovat bezplatné linky přepraních společností nebo navštívit jejich webové stránky.

Česká pošta - Pokud adresát po převzetí zásilky dodatečně zjistí, že obsah je poškozen, případně že došlo k úbytku obsahu, může uplatnit reklamaci na kterékoliv poště. Reklamační řízení je možné zahájit nejpozději do 2 pracovních dnů po dni převzetí zásilky. Zásilku je nutno předložit v takovém stavu, v jakém byla dodána, tzn. včetně vnějšího i vnitřního balení. Adresát má také možnost tento stav hodnověrně doložit jiným způsobem.

 

 

Infolinka: 840 111 244

Jak uplatnit reklamaci?

Osobně na kterékoli poště

Další informace: zde
 

PPL - Pokud adresát při převzetí zásilky zjistí zjevnou vadu (poškození obalu) je nutné to ihned oznámit a poznamenat do přepravního listu. Zásilku je tak možné převzít i s touto vadou bez obavy s následným uplatňováním případné škody. Obsah zásilky zkontrolujte po odjezdu řidiče, řidič nečeká na kontrolu obsahu při předávání. Skryté vady je možné ohlásit do 3 dnů po převzetí zásilky a zažádat o sepsání zápisu o škodě.

 

 

Infolinka: 844 775 775

Jak uplatnit reklamaci?

Emailem nebo reklamačním formulářem

Další informace: zde
 

DHL - Pokud adresát při převzetí zásilky zjistí částečnou ztrátu zásilky nebo poškození, které je zjevně znatelné, musí příjemce reklamovat ihned při převzetí zásilky a přiložit k reklamaci zápis o škodě, popřípadě nákladní list podepsaný řidičem doručujícím zásilku. Při převzetí zásilky bez zjevného poškození, u které příjemce později zjistí její poškození nebo částečnou ztrátu, je povinen písemně reklamovat v mezinárodní přepravě do 7 dnů od převzetí zásilky. 

 

 

Infolinka: 840 103 000

Jak uplatnit reklamaci?

Písemně nebo kontaktním formulářem

Další informace: zde