HDD 3,5" Western Digital Black 500GB SATA III, 7200 ot/min, 64MB cache

Výrobce:
Western Digital
Katalogové číslo:
WDGWD5003AZEX
Záruka:
2 roky
Skladem
Běžná cena:
2 290 Kč
Sleva:
-18,0% ušetříte 412 Kč

1 878 Kč
Cena včetně DPH a PHE
ksPopis zboží

Provedení jednotky: interní
Provedení disku ("): 3,5
Kapacita disku: 500GB
Otáčky pevného disku (ot/min): 7200
Typ pevného disku: HDD
Vyrovnávací paměť (MB): 64
Rozhraní: SATA III

Maximální výkon pro náročné úkoly. Pevné disky WD Black byly navrženy pro nadšence a kreativní profesionály, kteří požadují nejlepší výkon v dané třídě.

Maximální výkon
Pokročilé funkce vylepšující výkon přinášejí rychlost, jež je požadována při náročných využitích, například úpravách fotografií nebo videí a při hraní her přes Internet.

Žádné kompromisy
Vysoký výkon, vysoká kapacita, vysoká spolehlivost a špičková technologie činí z disku WD Black ideální zařízení pro ty, kteří požadují pouze to nejlepší.

Bezkonkurenční záruka
Disky WD Black jsou jištěny nejvyšší dostupnou zárukou na trhu – pětiletou omezenou zárukou.

Věděli jste že...
Nainstalovat interní pevný disk v počítači je velmi snadné.
Zde je návod.

Vysoce výkonná elektronika.
Dvoujádrový procesor – dvakrát vyšší výpočetní výkon pro dosažení maximálního výkonu.
Dynamická mezipaměť – algoritmus dynamického přidělování mezipaměti společnosti WD mezi čtením a zápisem optimalizuje výkon v reálném čase. Pokud je například disk zatížen větším objemem požadavků na čtení dat oproti požadavkům na jejich zápis, disk automaticky přidělí větší objem mezipaměti operacím čtení dat. Nedochází proto k zahlcení disku a celkový výkon je plynulejší.

Spolehlivá mechanická architektura.
Funkce vylepšené spolehlivosti umožňují chránit disk i data na něm uložená.
Technologie zavádění rampy NoTouch – zaznamenávací hlava se nikdy nedotýká disku médií, což zajišťuje podstatně nižší opotřebování zaznamenávací hlavy a médií, stejně jako lepší ochranu disku při přepravě.

Technologie StableTrac
– hřídel motorku je zajištěna po obou koncích, čímž je snížena úroveň vibrací vyvolaných systémem, propojovací desky jsou stabilizovány a sledování během operací čtení a zápisu je maximálně přesné. Díky tomu je dosaženo rovnoměrně vyššího výkonu. (pouze modely o kapacitě 4 TB a 2 TB) Zobrazit ukázku

Výhoda produktů WD
Společnost WD podrobuje své produkty rozsáhlému testování funkční integrity (F.I.T) před uvedením na trh. Tímto testováním je zajištěno, že naše produkty dosahují trvale nejvyšších standardů kvality a spolehlivosti značky WD. Společnost WD také nabízí podrobnou znalostní databázi s více než 1 000 užitečných článků. To vše je doplněno o užitečný software i nástroje. Naše linky zákaznické podpory mají delší provozní dobu, abychom vám zajistili pomoc, pokud právě potřebujete. Naše bezplatné linky zákaznické podpory jsou zde pro vás. Podrobnosti můžete získat také pomocí stránek technické podpory společnosti WD.

Výměna disku je snadná.
Bezplatný software WD Acronis True Image, který je dostupný ke stažení na stránkách podpory společnosti WD, umožňuje zkopírovat všechna data do nového disku, takže můžete získat veškeré výhody nového disku, bez nutnosti znovu instalovat operační systém.
Doporučené používání:
Pevné disky WD Black byly testovány a doporučeny k používání v počítačích, pracovních stanicích s vysokým výkonem a noteboocích.

Vlastnosti
* Kapacita 500GB
* 7200 rpm
* rozhraní SATAIII/600 (6Gb/s), SATAII/300 kompatibilní
* 64MB cache
* dual processor technologie pro maximální výkon
* technologie StableTrac a IntelliSeek
* technologie duální vystavovací mechaniky - Systém pro nastavení hlavy se dvěma vystavovacími mechanikami, který vylepšuje poziční přesnost záznamové stopy dat/záznamových stop dat.
* NoTouch technologie zavádění rampy
* SecureConnect (zesílení konektoru SATA zamezuje praskání při manipulaci s kabely)
* záruka 5 let

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.440
Výška (cm): 2.54
Šířka (cm): 10.16
Hloubka (cm): 14.70

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.455
Výška (cm): 3.00
Šířka (cm): 13.50
Hloubka (cm): 19.90
EAN: 718037800233

Záruční doba: 60 měsíců

formát: 3,5", SATA III, rychlost otáček: 7200 ot/min, 64MB


Alternativní zboží