Holící strojek Gillette Mach3 (strojek + 3 hlavice)

Výrobce:
Gillette (Procter)
Katalogové číslo:
GIL7702018425297
Záruka:
2 roky
Běžná cena:
340 Kč
Sleva:
-12,1% ušetříte 41 Kč

299 Kč
Cena včetně DPH a PHE

Toto zboží již neprodáváme. Prosím vyberte si jiný produkt z naší nabídky.
Popis zbožíU příznivců žiletkového holení patří holicí strojek Gillette Mach3 k těm nejoblíbenějším. Pánský holicí strojek Gillette Mach3 patří do zdokonalené generace trojbřitých holících systémů. Holicí strojek Gillette Mach 3 kombinuje moderní technologie, které společně pracují na dokonalém oholení vaší tváře. Kombinuje důmyslné technologie holení, které společně fungují jako manuální systém a zajišťují hladké a pohodlné oholení. Dopřejte si oholení s minimálním podrážděním pokožky a to i v případě, že se holíte proti směru růstu vousů.

* Nová generace trojbřitých holicích systémů Gilette Mach 3 které jsou chráněny mnoha patenty, nabízí lepší, důkladnější a pohodlnější oholení jako nikdy dříve.

* Holicí strojek Gillette Mach3 kombinuje technologii holení Gillette se 3 břity a úpravu břitů snižující tření, takže hladce klouže po pokožce.

* Každý břit má unikátní komfortní ostří DLC, takže holicí strojek Mach3 snadno a pohodlně klouže po vaší tváři.

* Využívá hned trojici břitů s povrchem podobným diamantu, které jsou progresivně umístěny, abyste zvládli oholení jedním tahem.

* Oholení je tak hladké, že není třeba holit se opakovaně, což znamená menší podráždění pokožky.

* Doplněno o hydratační změkčovadla a lubrikanty, které vytvářejí neviditelný film na pokožce.

* Jeho výkyvná holicí hlava s mikrolamelami obkrouží každou křivku vašeho obličeje a zajistí vynikající pohodlí a hladké, rovnoměrné oholení bez nadměrného tlaku na pokožku.

* Zvlhčující pásek na hlavě holicího strojku postupně bledne a upozorňuje tak, že už holení nemusí být optimální.Holicí strojky Gillette Mach 3 patří k nejprodávanějším žiletkovým holicích strojkům, proto se na jejich kvality můžete spolehnout i vy.

Rozměry výrobku:

Hmotnost (kg): 0.040

Výška (cm): 23.00

Šířka (cm): 2.90

Hloubka (cm): 10.30Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 0.040

Výška (cm): 23.00

Šířka (cm): 2.90

Hloubka (cm): 10.30

EAN: 7702018425297Záruční doba: 24 měsícůUžijte si pohodlí při holení, které nabízí holicí strojek Gillete Mach 3. Oholí každý vous důkladněji a výsledkem je hladce oholená tvář a s menším podrážděním.