Navigace TomTom Rider 420 EU pro motocykly, LIFETIME mapy

Výrobce:
Tomtom
Katalogové číslo:
TOMRIDER420EU
Záruka:
2 roky
Běžná cena:
10 990 Kč
Sleva:
-18,2% ušetříte 2 000 Kč

8 990 Kč
Cena včetně DPH a PHE
Informace o prodložené záruce

Toto zboží již neprodáváme. Prosím vyberte si jiný produkt z naší nabídky.
Popis zboží

Typ navigace: motocyklová navigace
Hlasové ovládání: ANO
Bluetooth: ANO
Typ mapy: Evropa Lifetime
Rozlišení displeje (bodů): 480 x 272
Úhlopříčka displeje: 4,3"
Podpora paměťových karet: ANO
Výdrž baterie (hod.): 6

Provedení výrobku: černá barva, kov

Objevujte další dobrodružství s TOMTOM RIDER 420

• Doživotní mapy Evropy
• Doživotní přístup ke službě TomTom Traffic
• Úroveň náročnosti jízdy
• Volání handsfree pomocí Bluetooth a sdílení tras
• Citlivost chytré obrazovky na rukavice
• Doživotní přístup k upozorněním na rychlostní radary
• Varování na místa častých nehod a konec dopravní zácpy


HLAVNÍ FUNKCE:

Klikaté silnice - Dejte vale nudným rovinkám a najděte si zábavné klikaté silnice. Vyberte si náročnost trasy a zbytek za vás vybere naše navigační zařízení pro motocykly. Můžete si vybrat tři úrovně klikatosti: nízkou, střední a vysokou. Zařízení TomTom Rider vám pomůže najít jízdy plné adrenalinu, které pro vás budou jako stvořené.

Kopcovité silnice - Zůstaňte na úrovni hladiny moře nebo začněte stoupat. Vyberte si počet stoupání a klesání v dané jízdě, abyste se stále cítili pohodlně a jistě. Vyberte si ze tří úrovní kopcovitosti: nízké, střední nebo vysoké. Nyní je na vás, jestli začnete stoupat. Jak vysoko si troufnete?

Plánování okružní trasy - Nechte zařízení TomTom Rider, aby automaticky našlo jinou zpáteční trasu z vašeho výletu. Stačí zvolit cíl a zařízení TomTom Rider se postará o to, abyste zpátky vraceli jinou cestou a mohli si vychutnat nové trasy.

Chytrá obrazovka - Tato dotyková obrazovka ovladatelná v rukavicích přináší nové úrovně citlivosti. Chytrou obrazovku zařízení Rider 450 lze přepínat mezi režimy pro lehké a těžké rukavice podle toho, co máte na sobě. I když bude pršet, obrazovka zareaguje na dotyk rychle a přesně a vy se můžete soustředit na jízdu.

Doživotní mapy Evropy - Vyberte si další dobrodružnou jízdu kdekoli na světě. Ať míříte na sever nebo na jih, můžete si nainstalovat a aktualizovat dostupné mapy Evropy zdarma po celou dobu životnosti navigačního zařízení pro motocykly. Díky nejnovějším mapám TomTom budete mít vždy skvělé zážitky z jízdy. Stačí aktualizovat zařízení TomTom Rider přes počítač.

Varování na místa častých nehod a konec dopravní zácpy - Díky varováním na místa častých nehod a konec dopravní zácpy budete vědět, kde jet opatrně. Předejděte náhlému brzdění a příliš rychlé jízdě na nebezpečných silnicích. Díky nepřetržitému přísunu informací budete moci jet v klidu.

Plánování trasy ve službě MyDrive - Aplikace MyDrive online vám umožní vytvářet vlastní napínavé cesty a ihned je synchronizovat se zařízením. Nebo do zařízení TomTom Rider jednoduše nahrávejte trasy, které jste našli online. Díky spoustě předem naplánovaných napínavých jízd dostupných online je zařízení Rider dokonalou bránou k objevům.

Sdílení souborů přes Bluetooth® - Podělte se o svou cestu přes Bluetooth® s ostatními řidiči – než vyrazíte nebo po cestě, aby byli všichni v obraze. Trasy lze přenést ve formátu GPX přes Bluetooth®.

Volání handsfree - Volejte a přijímejte hovory se smartphonem v kapse. Navigační zařízení TomTom Rider pro motocykly lze připojit k telefonu přes Bluetooth®, takže můžete při jízdě na motocyklu volat přes handsfree.

Odolnost proti počasí - Odolný design zařízení TomTom Rider s kovovými hranami zajišťuje odolnost proti počasí a odolnost proti pádu se stupněm krytí IPX7 – pro jízdu za všech podmínek. I v mokrém počasí je e citlivost dotykové obrazovky přesná a umožní vám ovládání bez ohledu na počasí.

Pozice na výšku - Otočte zařízení do pozice na výšku a uvidíte další zatáčky, které vás na trase čekají, takže se na ně můžete připravit. Inovativní otočný držák tohoto navigačního zařízení pro motocykly umožňuje snadné přepínání mezi zobrazením na šířku a na výšku. Poté si rychle zobrazíte podrobnější zobrazení mapy, abyste viděli, co vás čeká.

Bezplatné plánování tras s aplikací Tyre Pro® - Naplánujte si trasu pomocí Tyre Pro®, interaktivního softwaru, který pomáhá v počítači navrhovat trasy do navigačního zařízení pro motocykly. A až se vrátíte domů, zaznamenané trasy můžete také vyexportovat ze zařízení do aplikace Tyre Pro®, abyste se o ně mohli podělit s přáteli.


TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Baterie
Výdrž baterie
Až 6 hodin provozu bez nabíjení
Připojení
Bluetooth Audio
Ano – pro volání handsfree, hlasové pokyny přes náhlavní soupravu (podpora profilu HS a HFP)
Připojení smartphonu
Služby TomTom Traffic, Rychlostní radary TomTom, MyDrive a QuickGPSFix prostřednictvím připojení Bluetooth® ve vašem smartphonu
USB
Port micro USB a kabel USB 2.0
Paměť
Vnitřní paměť
8GB
Slot na karty SD
microSD
Držák
Montáž do vozidla
Upevňovací sada RAM – hodí se téměř pro všechny motocykly
Obrazovka
Typ obrazovky
Kapacitní, na slunci čitelná obrazovka ovladatelná v rukavicích
Velikost displeje
Dotykový displej s úhlopříčkou 11 cm (4,3")
Rozlišení obrazovky
480 x 272 pixelů
Jiné
Vodotěsný
(IPX7) – chrání před jakýmkoli vlhkým či mokrým počasím


OBSAH BALENÍ:

• Rider 420
• Držák na motocykl
• Držák RAM
• Kabel USB
• Napájecí kabel
• Dokumentace


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.280
Výška (cm): 8.84
Šířka (cm): 13.68
Hloubka (cm): 3.05

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.965
Výška (cm): 13.70
Šířka (cm): 22.00
Hloubka (cm): 9.30
EAN: 636926090223

Záruční doba: 24 měsíců

Navigační systém GPS 4,3", Mapy Evropy, Bluetooth, Hlasové ovládání, Rozlišení displeje 480 x 272, Výdrž baterie 6hod.


Alternativní zboží