SOS 2030 PLYN. DRŽÁK MONIT. TRIPLE STELL

Výrobce:
STELL
Katalogové číslo:
35050143
Záruka:
2 roky
Nyní není skladem
Běžná cena:
8 290 Kč
Sleva:
-74,2% ušetříte 6 155 Kč

2 135 Kč
Cena včetně DPH a PHE
KSPopis zboží

Nenechte se omezovat pouze jedním monitorem. Jsem plynový držák určený pro dva nebo tři monitory. Když máš mě, nepotřebuješ maséra. Již vás nemusí bolet záda kvůli špatné poloze monitoru. Můžete si mě zcela libovolně nastavit. Natočím se, nakloním se a změním svoji výšku přesně podle vašich potřeb. Jsem kvalitka. Sestavili mě jen z těch nejlepších materiálů a díky značkovému plynovému pístu vám vydržím navěky.

Využijte svůj potenciál naplno. Pro náročnější uživatele, kterým k práci nestačí pouze jeden monitor, jsou k dispozici držáky Stell SOS 2020 a SOS 2030 umožňující zapojení až tří monitorů. Představuji vrchol v nabídce držáků společnosti Stell.

Pokud pracujete z domova a chcete si vylepšit váš pracovní koutek, kombinace držáku SOS 2020 s držákem na notebook SAA 4000 budou ideálním řešením. Držák na monitor Stell SOS 2020 zaujme jednoduchým elegantním vzhledem, který se hodí do jakéhokoliv prostředí. Díky němu můžete mít monitor stolního počítače permanentně umístěný na jednom rameni držáku a na druhé rameno můžete umístit váš notebook. Ten v případě potřeby můžete snadno odpojit a vyrazit na schůzku mimo domov.

Instalace držáku probíhá pouhým uchycením na hranu stolu nebo do otvoru pracovní desky. Navíc tyto modely disponují porty USB 3.0, audio a mikrofon, které jsou umístěny na základně. Držák tedy podporuje jak přenos dat, tak přes něj můžete nabíjet mobilní telefon, připojit k němu sluchátka nebo mikrofon, a to vše v pohodlném dosahu.

Ti nejnáročnější ocení model držáku Stell SOS 2030, který nabízí prostor hned pro tři monitory. Na jednotlivá ramena můžete umístit monitory o hmotnosti do 7 kilogramů. Umístěním tří monitorů na tento držák získáte pohodlnější pracovní prostředí, jelikož budete moci monitory umístit do stejné úrovně a vytvořit tak ideální podmínky pro krk, záda i oči. V základně je umístěné výstupy USB 3.0, sluchátka a mikrofon. Plynový držák je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů a v kombinaci se značkovým pístem zaručuje nadprůměrnou životnost a jedinečnou ergonomii.

Plynový držák až 3 monitorů
Kombinace kvalitních materiálů: hliník a designový plastový kabelový management
Značkový plynový píst umožnuje nastavit plynulý odpor a tím dosáhnout snadné manipulovatelnosti v jakékoliv poloze a poskytuje dlouhodobou životnost
Libovolné natočení a naklonění v uvedených intervalech (zobrazení landscape i portrét)
Čistý a elegantní vzhled
Uchycení na hranu stolu i do otvoru pracovní desky
Snadná instalace, odnímatelná VESA deska pro pohodlnou montáž
3.0 USB port a audio port umístěný na základně podporuje přenos dat, nabíjení, sluchátka a mikrofon

Držák monitoru triple
Plynový píst k vyrovnání zátěže
Min. úhlopříčka obrazovky: 13"
Max. úhlopříčka obrazovky: 32"
Náklon: +/-45°
Natočení: +/-90°
Rotace: 360°
Orientace TV: landscape/portrét
Uchycení: na hranu/do otvoru
Pracovní zatížení: 3x 1 - 7 kg
VESA 75x75
VESA 100x100
Barva: Stříbrná
Materiál: Ocel / Hliník


Alternativní zboží