Televize LG 75UH780V

Výrobce:
LG - černá
Katalogové číslo:
LGG75UH780V
Záruka:
2 roky
Nyní není skladem
Běžná cena:
119 999 Kč
Sleva:
-37,9% ušetříte 45 473 Kč
DOPRAVA ZDARMA

74 526 Kč
Cena včetně DPH a PHE
Informace o prodložené záruce
ks

Prodloužená záruka:

Popis zboží

Užívejte si super obraz. Tento extrémně tenký LG SUPER UHD TV vás ohromí ještě předtím, než ho vůbec zapnete. Široké spektrum barev televizoru LG SUPER UHD je zárukou toho, že každá vaše oblíbená scéna doslova ožije miliardami bohatých barev. LG SUPER UHD TV je navíc tím zdaleka nejlepším pro zobrazování HDR obsahu dovedeného k dokonalosti technologií Dolby Vision. Okuste fantasticky věrné barvy, dramatický kontrast a výjimečné rozlišení.

HDR Super

Zapněte LG SUPER UHD TV a podívejte se na exotické město, které jste vždy toužili navštívit. Při pohledu na scenerii na obrazovce budete mít pocit, že jste skutečně tam. Technologie High Dynamic Range (HDR Super) s Dolby Vision dokonale nastavuje jas s cílem podtrhnout přesné barevné detaily v každé scéně.

Dolby Vision - proč hraje důležitou roli?

HDR SUPER podporuje technologii Dolby Vision, která zaručuje jasnější a ostřejší obraz, lepší kontrast a fantastické barvy. Vlna nových video titulů dostupných v Dolby Vision vám zajistí zábavu přesně v takové podobě, jakou její autoři zamýšleli.

Displej IPS 4K Quantum

Displej IPS 4K Quantum je tím, co LG SUPER UHD TV odlišuje od ostatních UHD televizorů.

Díky miliardám věrných barev bude obraz LG SUPER UHD TV vypadat stejně opravdově jako skutečná příroda. Rozlišení 4K, které je čtyřikrát vyšší než Full HD, je stejně ohromující z jakéhokoli úhlu sledování.

ColorPrime Plus

ColorPrime Plus s rozšířenou barevnou škálou dokáže vyobrazit syté barvy. LG SUPER UHD TV vám umožní vychutnat si obsah s větším množstvím realistických barev.

Billion Rich Colors

Funkce Billion Rich Colors dělí barvy do širokého spektra. To umožňuje přesnější nastavení barev napříč barevnou škálou. Konečným výsledkem je 64krát větší sytost barev oproti běžné LCD TV, a diváci tak mohou zkoumat barvy v mimořádně působivých detailech.

ULTRA Luminance

Systém ULTRA Luminance vysílá zbývající signály v tmavých oblastech do jasnějších oblastí pro zvýšení kontrastu. LG SUPER UHD TV má vynikající schopnost vyobrazovat tmavé tóny, a díky zřetelné hranici mezi tmou a světlem si diváci mohou vychutnat ostřejší a jasnější obraz.

webOS 3.0

LG Smart TV s operačním systémem webOS 3.0 je navržena tak, aby byla co nejjednodušší, přinášela vzrušující zážitek ze sledování, snadno se ovládala a její používání bylo navíc zábavné. Vše, co nyní musíte udělat, je uvolnit se, jelikož televizní zážitek s webOS 3.0 je lepší než kdy předtím.

Magic Remote

Magický ovladač dokáže ovládat TV i set-top box zároveň s použitím pohybového ovládání. Převezměte kontrolu nad svou zábavou na nové úrovni komfortu dálkového ovládání. Neztrácejte čas hledáním a věnujte jej zábavě.

Magic Zoom

Magic Zoom dokáže zvětšit záběry přímo při sledování. Stisknutím tlačítka Zoom na dálkovém ovládání lze zvětšit scénu pro prohlížení detailů.

Magic Mobile Connection

Magic Mobile Connection umožňuje divákům snadno si vychutnat obsah chytrého telefonu v televizi. Pomocí Wi-Fi připojení si mohou pouštět hudbu a video aplikace na velké obrazovce.

 

 

 

Parametry

Kategorie produktu  Televize
SPECIFIKACE OBRAZOVKY 
Úhlopříčka obrazovky  75" (190 cm)
Technologie TV  LED
Rozlišení obrazovky  3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení  Edge LED
Zakřivená obrazovka  Ne
FUNKCE 
Smart TV  Ano
3D  Ne
HbbTV  Ano
TUNERY 
Typ tuneru  DVB-T2/C/S2
H.265/HEVC  Ano
KONEKTIVITA 
HDMI  Ano
CI slot  Ano
USB  Ano
DLNA 
 
Ano
Wi-Fi  Ano
Intel Wireless Display  Ano
NFC 
 
Ne
MHL  Ne
VESA kompatibilní  Ano
Komponentní vstup  Ano
LAN (RJ45)  Ano
Výkon reproduktorů (W)  60
Hmotnost (kg)  50
Rozměry se stojanem š/v/h (mm)  168x102x34
Energetická třída  A
Spotřeba pohotovost (W)  0.5
Průměrná spotřeba  178
Barva  Nerezová
ZÁRUKA
Záruka pro spotřebitele (v měsících) 24

 Alternativní zboží